ÇARŞAMBA’DA POTADA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

275
Çarşamba’da 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkek Basketbol Final müsabakaları dün oynanan maçlar ile tamamlandı. Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi rakibi Dikbıyık Anadolu Lisesi’ni mağlup ederek şampiyon oldu.

ALİ FUAT BAŞGİL LİSESİ ŞAMPİYON
Çarşamba’da 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkek Basketbol müsabakalarında ilk müsabaka üçüncülük için oynanadı. Çarşamba Fen Lisesi rakibi Çarşamba Anadolu Lisesi’ni 48-36 mağlup ederek üçüncü olmayı başardı. Final müsabakasında ise Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi karşılaştığı Dikbıyık Anadolu Lisesi’ni 59-43 mağlup ederek şampiyon oldu. Genç Erkek Basketbol müsabakasında dördüncü olan takım Çarşamba Anadolu Lisesi’ne ödülünü Dikbıyık Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hamza Semiz verdi.

İLKAY AYDIN ÖDÜL VERDİ
Müsabakanın üçüncüsü Çarşamba Fen Lisesi takımına kupa ve madalyalarını Ali Fuat Başgil Lisesi Müdür Yardımcısı Kerim Aksan takdim etti. İkinci olan Dikbıyık Anadolu Lisesi takımına kupa ve madalyalarını ise Alif Fuat Başgil Anadolu Lisesi Okul Müdürü Cengiz Can verdi.  2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okulu Sporları Genç Erkek Basketbol ilçe şampiyonu olan Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi takımına kupa ve madalyalarını ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın verdi. Müdür Aydın dereceye giren sporcuları ve katılımcılar tebrik etti.

Denge