Samsunspor’dan 2 imza birden !

271

Samsunspor Demir Grup Sivasspor’dan Ahmet Cebe ve Kayserispor’dan Ömer Kandemir’i renklerine bağladı.

Düzenlenen imza töreninde iki futbolcuda duygularını dile getirdi.

Ömer Kandemir: ‘Samsunspor deplasmanına çekinerek geliyorduk’

1 yıllık kiralık sözleşmeye imza atan Ömer Kandemir; ‘Başka takımlarda oynarken Samsunspor deplasmanına çekinerek geliyorduk. Diğer rakipler de buraya deplasmana gelirken hep bir çekince içerisinde olacaklardır. Samsunspor’un bulunduğu yer hep Süper Lig olmalıdır. Biz de bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız’ dedi.

Ahmet Cebe: ‘1 şampiyonluk daha yaşayıp kariyerimi sonlandırmak istiyorum’

2 yıllık sözleşmeye imza atan Ahmet Cebe ise; ‘Büyük bir camiaya geldim. Hedefleri olan bir takıma geldim. Bu uzun yolda katkı sağlamak istiyorum. Ağabeylik yapmak ve saha içinde, saha dışında takıma katkı vermek istiyorum. Büyük bir taraftar kitlemiz var. İç sahada hiç puan kaybetmemeyi amaçlıyoruz. Deplasmanda da puanlar alıp, şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyoruz. 1 şampiyonluk daha yaşayıp, kariyerimi sonlandırmak istiyorum’ diye konuştu.

Törende konuşan Rüştü Araboğlu ise; transferin son gününde 2 yabancı oyucu ile sözleşme imzalamaya çok yakın olduklarını, transferlerin santrfor ve sağ açık mevkilerine yapılacağını söyledi.

Bu arada Fransa’nın Auxerre takımında forma giyen Samed Hakan Kılıç ise evrakları yetişmediği için yarın sözleşme imzalayacak.