Ses Okulları’nda Kış Spor Okulları

386

Samsun Atakum Özel SES Okulları olarak; okulumuza ait sportif tesislerde hafta içi ve hafta sonu seansları olmak üzere tüm Samsunlu sporseverlerin hizmetindeyiz….

Okulumuz Spor Salonunda ve Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’muzda deneyimli antrenörlerimizin eşliğinde Voleybol, Basketbol ve Yüzme branşında çalışmalarımız Cumartesi ve Pazar günleri tüm hızıyla devam etmektedir. Branşa yönelik gereken tüm temel bilgi ve beceriler sporcularımıza kazandırılmakta olup, kulüpler bazında birer müsabaka sporcusu olmaları yönünde teşvik edilmektedirler.

SES LOGO

Voleybol ve Basketbol branşlarında kız ve erkek gruplarımız yaş kategorilerine ayrılarak, kendi yaşıtları ile gerekli becerilere sahip olma konusunda çalışmalarını sürdürmektedirler. Antrenörlerimiz sporcularımıza voleybol ve basketbol oyununun tüm inceliklerini göstererek, bu yolda olumlu gelişmenin sağlanması konusunda hassas davranmaktadırlar. Bu çalışmalar neticesin de oluşturulan takımlarımız, ilimizde gerçekleşen spor organizasyonlarında da mücadelelerine devam etmektedirler.

Son yılların en gözde sporlarından birisi olan Yüzme branşı ile ilgili olarak okulumuza ait olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda hafta içi yetişkinlere, hafta sonu ise (3-5 yaş) ile (6-14) yaş gruplarına olmak üzere çocuklarımıza yönelik seanslarımız devam etmektedir. Seanslarımızda sporcu sayılarımızın kalabalık olmamasına ve antremanın amacına uygun olarak yapılabilmesi için gerekli ortamın oluşturulmasına özen gösterilmektedir.

Havuzumuzun ilgili makamlarca yapılan kontrollerde ilimizde örnek teşkil ettiği ve bu konu ile ilgili özenin değişmez prensiplerimiz arasında olduğu göz ardı edilmemelidir.

Tüm bu bilgiler ışığında, Ses Okulları olarak siz sporsever hemşehrilerimizi, sporun tüm güzelliklerini birlikte yaşamak adına spor okullarımıza bekliyoruz…

Çok kısa bir zaman sonra da Kapalı Tenis Kortu, Kapalı Halı Saha, Fitness, Pilates ve Jimnastik branşlarında da sizlerle birlikte olacağız.

HR9A2041

HR9A1962